01:01,02:02,03:03,…,23:23

{lang: 'pl'}

Witajcie,

właśnie nastąpił okres, który jest znienawidzony przez bardzo dużą grupę ludzi w tym, od tego roku, i mnie. Ten okres nazywa się sesja… Ale nie o tym dziś chciałem napisać. Znów zacząłem zastanawiać się nad tym wszystkim co mnie otacza….Od tego okresu gdzie zmieniłem miejsce pobytu poznałem wielu ciekawych ludzi, którzy wychowali się w kompletnie odrębnych środowiskach. Trochę mój styl egzystencji się zmienił. Już nie tak często korzystam z świeżego powietrza, zdecydowanie więcej przesiaduję w domu niż będąc poza nim, ale możliwe, że to jest wina systemu jaki tutaj panuję. Wyjdę rano, gdy poczuję czas wolny zwykle jest już godzina 18. Nie mam też po co wychodzić na zewnątrz, bo do wszystkiego daleko, a znajomych z którymi spotkać się mogę nie potrzebuję wychodzić na świeże powietrze, bo każdy z nas ma własną stancję w której możemy posiedzieć i porozmawiać. Brakuję mi trochę tego. Chociaż mógłbym zacząć wychodzić sam, tak jak z resztą lubię, ale jak na razie stoi mi na przeszkodzie zima. Kiedyś musiałem też wyjść nakarmić raka, a teraz nie muszę. Zmiany są odczuwalne. Z coraz to większą mocą zaczynam wyrastać z mojego obecnego stylu. Muzyka coraz to bardziej inna, wygląd ulega zmianie, myśli które krążą zdają się być kompletnie odwrotne, utrata wartości, które łączyły mnie z subkulturami. Powoli wszystko zaczyna zanikać. Buntownik rzekłby, że pochłania go babilon i staje się jego kolejnym żołnierzem. Ja nie jestem buntownikiem i nie byłem, ale zaczyna pochłaniać mnie ten system w którym każdy z nas staje się tą szarą jednostką w tej szarej rzeczywistości. Myślę, że i tak dla wielu to ja jestem taką szarą jednostką. Być może tak jest, ale ważne jest to, że nie czuję się jak jeden z nich. To jest dla mnie czas, by usunąć się trochę na bok, popracować nad sobą i stać się lepszym. Dla siebie.

Wiele z osób, które to czyta zna mnie na co dzień wie, że uczucia i emocje to rzeczy mi nieco obce, a bardziej rzadkie. Teraz odkryłem, że moimi emocjami i uczuciami jest to miejsce, ten blog. To tutaj można odkryć każde z uczuć i emocji, które w danej chwili mną władają. Powodzenia tym, którzy chcieliby je odkryć.

Wiesz, są dwa światy – jeden wrogi.
Na przekór trzeba wciąż wierzyć i trwać,
A ja wciąż czuje,że
Mogę chwycić Twoja dłoń-jeśli tylko,jeśli tylko zamknę oczy.

Peace!

~ dodał Huczu w dniu 30 stycznia 2013.

Bez kategorii

2 komentarze » do wpisu “01:01,02:02,03:03,…,23:23”

  1. Huczu, wydaję mi się, że wiem, co odczuwasz w związku z szara masą. Jak pisałam na swoim blogu, coraz bardziej wkraczając w dorosłe życie, możemy sobie coraz bardziej zdawać sprawę, że państwo – system, oczekuje od nas bycia ładnymi, zgranymi trybikami w machinie do robienia pieniędzy. Wolność od tej pory może panować tylko w naszych sercach jako jakieś marne wyobrażenie prawdziwej wolności.
    Pozwolę tutaj sobie także ustosunkować się do twojej ankiety:
    Religii jako takiej nie szanuję, jednak zaznaczyłam odpowiedź „Tak”, ponieważ szanuję podejście innych osób do boga i ich wiary w niego. Mogę też powiedzieć, że w pewnym stopniu zazdroszczę im wiary w lepszy świat, wiary w nieskończone bezwzględne szczęście, aczkolwiek ja to odczuwam tylko i wyłącznie jako stan umysłu, w którym można się znaleźć na swoje życzenie. W sumie wiara jest dla mnie tematem rzeką, ale zakończę to, mówiąc, że mam wielki szacunek do tego, jaką dana osoba obrała sobie życiową ścieżkę. Mój szacunek kończy się wtedy, gdy ta osoba próbuje mi narzucić swoje ideały, nie szanując jednocześnie mojego wyboru.

  2. Cheerful to visit your blog, I envision all the more incredible articles and I think we in general seize the opportunity to thank such an assortment of good articles, blog to grant to us.

    custom essay writing

Skomentuj

Musisz być zalogowany, by skomentować wpis.

 
Plugin Support By WordPress Scroller Plugin